Flexibris sp. z o.o.

Szczegóły oferty

 

  Usługi studia

  Tłumaczenia

Usługi studia

 
Wraz z nabywanymi w trakcie pracy doświadczeniem i kompetencjami technicznymi wzbogaciliśmy naszą ofertę.

Tak powstała oferta usług Flexibris Studio.

Napisy filmowe, tłumaczenie kontentu aplikacji informatycznych i projektów graficznych to praktyczne przejawy wykorzystania współczesnych technologii w pracy z tekstem.

Filmy korporacyjne

. Jednym z coraz częściej wykorzystywanych w biznesie nośników informacyjnych są filmy korporacyjne. Obecne są właściwie wszędzie, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w internecie, tam, gdzie przedsiębiorcy spotykają się ze swoimi klientami i innymi przedsiębiorcami. Warto więc zadbać o to, by te narzędzia miały jak największą siłę przekazu i pozostawały czytelne dla jak najszerszego grona odbiorców.
Wykonujemy tłumaczenia i napisy do takich filmów, umieszczając je trwale w strukturze pliku (closed captions). Pozwala to dotrzeć z przekazem do odbiorcy w każdym języku, bez uszczerbku dla oryginalnej warstwy dźwiękowej filmu. Przy udziale współpracujących z nami studiów montażu na życzenie możemy uzupełnić film o dodatkowe animacje napisowe. Respektujemy księgę znaku klienta (krój i rodzaj czcionki, logotypy itp.).
»»»

Lokalizacja oprogramowania

. Tworząc ofertę współpracy dołożyliśmy wszelkich starań, by odpowiadała ona potrzebom współczesnego biznesu, który nie istnieje bez informatyki. Niestety wiele nowoczesnych aplikacji dostępnych jest pierwotnie jedynie w oryginalnej wersji językowej, co znakomicie utrudnia efektywne korzystanie z nich i redukuje liczbę potencjalnych klientów. Odpowiedzią na tę kwestię jest lokalizacja oprogramowania, czyli jego profesjonalne tłumaczenie i dostosowanie do lokalnego rynku. Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannie poszerzaną przez nas wiedzą, jesteśmy przygotowani do tłumaczeń w wielu formatach i dziedzinach dla tego sektora biznesu. »»»

Usługi graficzne/dtp

. Oferując Państwu profesjonalne tłumaczenia biznesowe, nie zapominamy także o projektach graficznych, czyli plakatach, ulotkach bądź informatorach czy wszelkich innych publikacjach. Dlatego też część naszej oferty stanowią usługi graficzne/DTP, czyli wykonywanie profesjonalnego przekładu przesłanych nam projektów graficznych, z zachowaniem ich struktury. Dzięki niej możemy przesłać do Państwa materiały (w postaci pliku graficznego), które mogą zostać natychmiast przekazane do druku. Nasza usługa z pewnością skróci czas i koszt przygotowania takich materiałów. »»»


 
 
 
SMS:
Orange T Plus  
 
info@flexibris.com  © flexibris- wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja:Verakom
 
Flexibris sp. z o.o. | tel. (22) 863 40 43 e-mail: info@flexibris.com | ul. Fasolowa 49/14 02-482 Warszawa woj. mazowieckie | NIP: 5222736862