Flexibris sp. z o.o.

Szczegóły oferty

 

  Usługi studia

  Tłumaczenia


 

Lokalizacja oprogramowania

Celem lokalizacji oprogramowania jest dostosowanie oryginalnych treści, interfejsu oraz elementów funkcjonalnych do nowych warunków kulturowych. Istotą takiego procesu jest zachowanie pełnej funkcjonalności oprogramowania lub aplikacji. Świadczona przez nas usługa lokalizacji językowej oprogramowania skupia się na dostosowaniu produktu (oprogramowania, aplikacji webowej, aplikacji mobilnej, programu komputerowego etc.) zarówno na jego poziomie językowym, jak również poziomie elementów funkcjonalnych. Wiąże się to m.in. z pełną adaptacją formuły zwracania się (ty, Pan/Pani), nazewnictwa, godzin, przenośni językowych czy też sposobu zapisu np. części dziesiętnych (kropka czy przecinek).

Lokalizacja oprogramowania oczywiście dotyczy również tłumaczeń językowych, czyli dostosowania produktu do wymagań kulturowych użytkowników oraz ich predyspozycji językowych. Realizując tłumaczenia zwracamy uwagę nie tylko na słownictwo branżowe, ale również na specyfikację i odmianę języka ze względu na region. Świadczona przez nas usługa to także umiejętności tłumaczenia w różnorodnych formatach plików, które używane są na takich platformach operacyjnych, jak np. iOS, Windows, Android. Niejednokrotnie tłumaczenia te dotyczą plików zapisanych w rzadko spotykanych formatach.

Specjalizujemy w aplikacjach technicznych, usługowych i komercyjnych.
Prowadzimy projekty wielojęzyczne, równocześnie możemy lokalizować kilka lub więcej rynków docelowych. Mamy na koncie już wiele takich projektów, a referencje przekazujemy na życzenie potencjalnego klienta. Nasi tłumacze mieszkają w docelowych krajach lokalizacji, by uzyskać optymalny efekt dostosowania aplikacji do lokalnego odbiorcy.


 
 
 
SMS:
Orange T Plus  
 
info@flexibris.com  © flexibris- wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja:Verakom
 
Flexibris sp. z o.o. | tel. (22) 863 40 43 e-mail: info@flexibris.com | ul. Fasolowa 49/14 02-482 Warszawa woj. mazowieckie | NIP: 5222736862