Flexibris sp. z o.o.

Szczegóły oferty

 

  Usługi studia

  Tłumaczenia


 

Usługi graficzne (DTP)

Doskonale wiemy, jak cenny w życiu i w biznesie jest czas. Pragniemy go dla Państwa oszczędzać, dlatego też w naszej ofercie znalazły się usługi graficzne(DTP). Wsparcie dedykowane jest tym przedsiębiorstwom, które pragną zaadaptować na kolejne rynki gotowe już projekty plakatów, ulotek, informatorów czy broszur. Korzystając z właściwych aplikacji pracujemy bezpośrednio z projektami InDesign i oddajemy gotowy do druku projekt w dowolnej wersji językowej, bez konieczności ponownej ingerencji agencji graficznej, która wykonała pierwotny projekt. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlaczego postępować w ten sposób? Słuszne pytanie. Otóż agencje graficzne świetnie sobie radzą z materiałami w języku ojczystym. Wraz ze zmianą języka projektu tracą pełną kontrolę nad tekstem finalnym, ponieważ nie jest to ich zawód. Jako, że obecność agencji tłumaczeniowej staje się i tak konieczna, najpraktyczniej jest przekazać pełny projekt graficzny do adaptacji językowej nam.

Dodam, że dla stałych klientów możemy tworzyć również pełne projekty graficzne od nowa.
Działamy w taki sposób, aby pośrednie działania redakcyjne bądź edytorskie podmiotów trzecich nie były już konieczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu usług graficznych (DTP), wiemy, czego oczekują od nas Klienci w zakresie adaptacji projektów. Mamy świadomość, że dostarczone przez nas rozwiązania będą uczestniczyły w budowaniu wizerunku i promowania Państwa przedsiębiorstwa i tego, co oferuje. Zapewniamy również, że współpraca z nami okaże się dla Państwa po prostu wygodna. Ze względu na fakt, iż otrzymają od nas Państwo materiały w pełni gotowe do druku/ publikacji, nie będzie konieczności oddawania ich do składu bądź też poddawania ich dodatkowej edycji. Zachęcamy więc do tego, aby wykorzystać nasz± kreatywność, wiedzę i umiejętności uzyskiwania synergii tam, gdzie spotykają się tłumaczenia i grafika.


 
 
 
SMS:
Orange T Plus  
 
info@flexibris.com  © flexibris- wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja:Verakom
 
Flexibris sp. z o.o. | tel. (22) 863 40 43 e-mail: info@flexibris.com | ul. Fasolowa 49/14 02-482 Warszawa woj. mazowieckie | NIP: 5222736862