Flexibris sp. z o.o.

Szczegóły oferty

 

  Usługi studia

  Tłumaczenia


 

Tłumaczenia biznesowe

Oferujemy nasze usługi wyłącznie w relacji B2B. W zasadzie nie obsługujemy osób prywatnych, ale zawsze z przyjemnością informujemy i pomagamy im w znalezieniu najbliższej kancelarii tłumacza przysięgłego, jakiej z reguły tacy klienci poszukują. Pozwala im to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dla nas tłumaczenia biznesowe nigdy nie zamykały i nie zamkną się w obszarze zwykłego przekładu tekstu. Wręcz przeciwnie stale muszą one odpowiadać na zmieniające się w z biznesie trendy, dostosowywać się do nowych, wykorzystywanych przez różne przedsiębiorstwa narzędzi i nowych technologii. Wielokrotnie sprawdzamy i redagujemy nasze tłumaczenia. Pozostajemy zawsze otwarci na Państwa oczekiwania.

Wykonane przez Flexibris tłumaczenia biznesowe pozwolą Państwu na przygotowanie zarówno atrakcyjnych i poprawnych merytorycznie i językowo materiałów towarzyszących Państwa produktom, promocji (co ma ogromne znaczenie wizerunkowe), jak również przełożenie materiałów szkoleniowych lub informacyjnych, dostępnych np. w wersji multimedialnej bądź w postaci filmu. 
 
 
SMS:
Orange T Plus  
 
info@flexibris.com  © flexibris- wszystkie prawa zastrzeżone
realizacja:Verakom
 
Flexibris sp. z o.o. | tel. (22) 863 40 43 e-mail: info@flexibris.com | ul. Fasolowa 49/14 02-482 Warszawa woj. mazowieckie | NIP: 5222736862